Informacija — 8-685-63233

Kirpimas karštomis žirklėmis

Kirpimas karštomis žirklėmis - jau ganėtinai populiari technologija vakaruose. Ji saugo Jūsų plauką, kirpimo metu užlydant jį pjovimo vietoje, dėl ko plaukai beveik neskilinėja, todėl gražiau atrodo, galite rečiau kirpti galiukus, taip pat auginti ilgesnius plaukus.

Priemonės, reikalingos kirpimui šia technologija, yra ganėtinai brangios - žirklių rinkinys (tiesios bei filiravimo žirklės) kainuoja apie 5000Lt, todėl pats kirpimas yra apie 50Lt brangesnis. Tačiau ateityje, teigia kirpėjos, ateitis priklauso būtent karštoms žirklėms.

Technologijos pagrindą sudaro žirklės ar skustuvas, padengtas šilumos izoliacine medžiaga, temperatūros reguliatorius, skirtas priderinti ašmenų temperatūrai prie konkrečiai kerpamo plauko tipo, bei valdymo pultas, kuris palaiko pastovią temperatūrą, bei maitina karštas žirkles nedidele (7-12v) įtampa.

Kai plaukas yra jaunas, jo galiukas yra uždaras, ir lieka toks iki kirpimo. Jauno plauko galiuką galite matyti paveikslėlyje:

Kerpant plauką, pjovimo vieta yra tarsi užlydoma, taip neleidžiant jam skilinėti. Toliau galite matyti skirtumus plauko, nupjauto paprastomis ir karštomis žirklėmis atitinkamai:

Kaip matome, nukirpus paprastomis žirklėmis, plauko pjūvis paliekamas tarsi "atviras", o nukirpus karštomis žirklėmis - užlydytas. Nesunku įsivaizduoti, kas nutiks vienam ir kitam plaukui bėgant laikui - nukirptas paprastomis žirklėmis plaukas skils toliau, gi nukirptas karštomis žirklėmis - neskils, arba skils labai sunkiai. Toliau galime matyti, kaip atrodo plaukas, nukirptas paprastomis žirklėmis, prabėgus laikui:

Studijoje naudojamos karštos žirklės Jaguar TC-400

© 2010 Grožio studija „Eliuzi“. Kaip mus rasti?